7 жовтня 2017 року померла дружина міністра культури України Євгена Нищука, вона була відомою актрисою і зробила величезний внесок у розвиток театрального мистецтва, передає Корупція.Інфо

Популярне: “На зміну міцним морозам йде…”: Синоптики попередили про різку зміну погоди

Колеги Оксани не могли повірити у її смерть, на сайті міністерства культури тоді опублікували слова співчуття рідним актриси, зазначивши, що Оксана була не лише професіоналом, а й надзвичайною людиною. Вона любила людей і життя, а кожну роль "пропускала через себе" і тому грала так переконливо, що глядачі не могли відвести від неї погляд.

Оксана Батько-Нищук здобула вищу освіту в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення, а працювала в Національному українському драматичному театрі ім. І. Франка.

В Оксани та Євгена є син, якого подружжя виховувало у повному взаєморозумінні. Після смерті дружини, Євген розповів, як він закохався в неймовірно гарну Оксану, яка ніби випромінювала світло. Будучи студентом, він не міг не звернути увагу на сонячну дівчину, яка вражала щирістю. Але дівчина була неприступною і коли Нищук, який просто підстерігав її на кожному кроці, показував свою захопленість, у відповідь отримував лише посмішку. Але дівчина не змогла втриматися і пара на третьому курсі відгуляла весілля. 

А коли під серцем Оксана вже носила синочка, то не припиняла грати в театрі і навіть після пологів майже одразу повернулася на сцену, не розлучаючись із ним.

Але в житті подружжя не завжди все було ідеальним, адже життя в гуртожитку, тяжкий побут, а також поєднання професії з сімейними обов'язками неабияк порушували спокій у стосунках Нищуків, проте вони змогли зберегти сім'ю. Євген не припиняє захоплюватися талантом дружини, яка була просто одержимою грою Богдана Ступки і вважала його прикладом геніальності.

Померла Оксана Нищук уві сні і перед смертю лише раз схлипнула, саме так попрощалася зі світом геніальна актриса…