Двоє поліцейських витягли з петлі 32-річного громадянина України. Чоловік в госпіталі, його життю ніщо не загрожує, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Не захлисніться жовчю…”: Геращенко зробив емоційну заяву, через облизану тарілку

Вдень, 6 грудня в відділення поліції м. Томашув-Любельський (Люблінське воєводство) надійшов дзвінок від місцевої мешканки. Схвильований голос повідомив поліцейським, що на одному з міських стадіонів, прив'язавши брючний ремінь до перекладини футбольних воріт, намагається звести рахунки з життям молодий чоловік.

Не гаючи ані хвилини, правоохоронці виїхали до місця події. Сержант Рафал Гардіас (Rafał Gardias) і старший поліцейський Анета Бжикци (Aneta Brzykcy) стали свідками страшної картини: хлопець висів у петлі, прикріпленій до перекладини. Правоохоронцям вдалося підняти тіло чоловіка та послабити зашморг.

Коли молоду людину зняли з петлі та уклали на землю, його пульс не прослуховувався, і, здавалося, що він вже не подає ознак життя. Проте, поліцейські почали застосовувати прийоми реанімування, викликавши на підмогу бригаду швидкої.

На щастя, допомога, надана вчасно, повернула молоду людину до життя. Вдалося встановити особу потерпілого. Це 32-річний громадянин України. Він був направлений до госпіталю. Про причини, що спонукали чоловіка вчинити спробу суїциду, не повідомляється.