Єдина  жінка студії «Квартал 95» Олена Кравець в інтерв'ю відверто розповіла про стосунки з лідером колективу Володимиром Зеленським.

Повідомляє портал Антікор з посиланням на ЗМІ.

«По-перше, мені здається, він ніколи не зраджує собі і своїм принципам, і тому, у що він вірить. І якщо він вже в щось вірить, то, напевно, практично не існує способів, щоб подолати перешкоди, пройди крізь терни », – зазначила Олена Кравець.

Так актриса охарактеризувала особисті якості і відношення до принципу виховання Володимира Зеленського.

За словами Олени Кравець художній керівник «Квартал 95» у важкий момент може підтримати, але якщо необхідно і влаштувати розбір польотів.

«Це людина – серце, полум'яний мотор, як кажуть. І мені здається, що великий … ну може не феномен, а його нескінченний талант в тому, що він зумів залишитися творчим, залишитися художником, залишитися автором, писати щось на папері, творити, залишатися наодинці з собою і при цьому керувати великим бізнесом . Ну, а на сьогоднішній день, я не побоюся цього слова, імперією », – додала вона.


 Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


Також гумористка висловилася про своє ставлення до ділових якостей Володимира Зеленського та творчих успіхів.

«У потрібний момент він балансує, тут творчість, тут бізнес. І він вміє це все тримати на вагах. Тому що якби ми якось пішли тільки в бізнес, тоді б пішла творчість, ну зовсім. Якби ми стали просто творити і були б невизнаними геніями, не було б бізнесу », – сказала Олена Кравець.