Керівництво групою компаній перейняв його молодший брат, який займав посаду віце-президента, передає Корупція.Інфо

Глава групи компаній LG Group Ку Бон Му помер на 74-му році життя в Сеулі.

Про це повідомляє агентство Ренхап.

Ку Бон Му помер в лікарні в оточенні родичів. Раніше йому зробили кілька операцій на головному мозку, а в середині травня госпіталізували в критичному стані.

Ку Бон Му передав керівництво бізнес-групою своєму молодшому братові і віце-голові LG До Бон-Джону. Проте основним претендентом на пост глави компанії залишається 40-річний Ку Кван Мо – прийомний син підприємця.

Варто відзначити, що у четвер, 17 травня, в Сполучених Штатах не стало всесвітньо відомого історика, фахівця з Російської Федерації і Радянського Союзу, Річарда Пайпса.

Річард Пайпс народився в Польщі в 1923 році, в єврейській родині. Після того, як почала Друга світова війна, його сім'ї для порятунку довелося бігти через Італію у Штати. Служив в американській військовій розвідці.

Популярне: "Не хочу вчити українську!": Мовний скандал з дружиною Ступки набирає обертів

Пайпс був радником глав Білого дому з питань Радянського Союзу. У період з 1981 по 1982 роки обіймав посаду глави східноєвропейського і радянського відділів Ради національної безпеки, де займався питаннями зовнішньої американської політики в рамках доктрини Рейгана. Дотримувався твердих антикомуністичних поглядів.Досліджуючи механізм роботи радянської влади, Річард Пайпс зауважив чималу схожість між СРСР і нацистською Німеччиною. Більш того, Пайпс пропонує вважати радянський режим і режим нацистів в Німеччині фундаментально родинними політичними режимами, які проводили схожу внутрішню і зовнішню політику і на певному етапі активно співпрацювали між собою. У своїй книзі "Росія під більшовиками" Пайпс висловлює думку про те, що і Німеччина за Гітлера, і Італія при Муссоліні, і Радянський Союз представляли собою тоталітарні режими, які об'єднувало заперечення демократії та прав людини.