Луценко з дружиною і сином стали нев'їзними в США – соцмережі, передає Корупція.Інфо

Юрій Луценко, його дружина Ірина Луценко та син Олександр тепер не зможуть потрапити в США.

Про це повідомив в ФБ відомий публіцист і політолог Ростислав Демчук.

«Коли прийшла звістка з Кіпру, що там суд заарештував більше 800 мільйонів доларів США Ріната Ахметова – поставився до цього стримано. Але коли прийшла новина з Вашингтона, що Рінату Ахметову заборонений в'їзд в США, а за цим прийшла інформація, що і Юрій Луценко, і його дружина Ірина Луценко, і син Олександр оголошені «персонами нон грата» в США – на душі стало якось веселіше », – написав Демчук.

На жаль, Демчук не розповів подробиці. Зокрема, не повідомив, за що саме США так жорстко покарали Луценко і його дружину з сином.

Але можна припустити три моменти.

По-перше, як відомо, в минулому місяці Луценко «випадково» зустрівся з олігархом Коломойський в Амстердамі, а потім наполегливо брехав з цього приводу.

По-друге, також в минулому місяці Луценко нахабно і цинічно викрив агентів НАБУ, що, на думку експертів і політиків, є злочином.

По-третє, генпрокурор останнім часом займається здійсненням активних репресій по відношенню до Міхеіля Саакашвілі, виконуючи підле доручення Банкової.

Раніше ЗМІ повідомляли, що генпрокурор Луценко не прибув у США на Глобальний форум по поверненню активів, однією з центральних тем якого було повернення українських активів.

«Генпрокурор-кум Юрій Луценко, його дружина – тітка III тисячоліття, і синок, який зіграв весілля з розмахом і держохороною, оголошені персонами нон грата в США. І соромно, і весело! », – із задоволенням прокоментувала цю новину популярна письменниця Олена Ксантопулос.

 

 

Популярне: Зеленський і Вакарчук вже не актуальні? Відома українська співачка збирається в політику і вже зробила першу заяву