Український президент привітав "великого друга України" у минулому міністра закордонних справ Великобританії Бориса Джонсона з обранням головою Консервативної партії і, відповідно, 77-м прем'єр-міністром Великобританії.

Відомо, що Зеленський висловив бажання незабаром провести зустріч з Джонсоном, щоб надати новий поштовх двостороннім відносинам України і Великобританії. Про це слуга народу написав у Twitter.

"Щиро вітаю Бориса Джонсона з обранням на посаду прем'єр-міністра Великобританії! Я бажаю йому всіляких успіхів на його новій посаді і з нетерпінням чекаю нашої першої зустрічі, зберігаючи рішучість розвивати українсько-британські відносини", – написав Зеленський.

Нагадаємо, за дорученням Президента України Володимира Зеленського було вирішено питання погашення заборгованості із заробітної плати працівникам державного підприємства «Миколаївський суднобудівний завод».

Під час робочої поїздки до Миколаївської області 17 липня Глава держави отримав інформацію про наявність боргів із зарплатні перед працівниками цього підприємства.

Володимир Зеленський доручив генеральному директору Державного концерну «Укроборонпром» Павлу Букіну невідкладно вирішити питання щодо погашення цієї заборгованості.