П’ятеро осіб звернулися за допомогою до медиків після того, як вони святкували весілля у місцевому ресторані.

Згідно з повідомленням, напередодні до Львівської обласної інфекційної лікарні з симптомами гострого ентероколіту шпиталізували двох осіб. Сьогодні за медичною допомогою звернулися ще три людини.  Усі вони брали участь у святкуванні у ресторані “Сінатра”. 

“Наразі хворих п’ятеро, але не виключено, що їх може бути більше. Пацієнти поступили з симптомами гострого ентероколіту, скаржилися на підвищення температури, нудоту, пронос, болі в животі”, – сказала головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з епідеміології Наталія Тімко.Вона зазначила, що поки не відомо, чим отруїлися люди, і додала, що серед потерпілих немає дітей. 

Як проінформував начальник львівського міського управління Держспоживслужби Андрій Диба, у ресторан виїхали фахівці служби та обласного лабораторного центру. Вони повинні встановити причину масового отруєння. 

Нагадаємо, на Вінниччині у школі отруїлося 20 людей, серед яких п’ять дорослих та 15 дітей. За фактом поліція відкрила кримінальне провадження.

Як повідомлялося раніше, кількість потерпілих дітей у результаті отруєння у школі у Вінницькій області зросла до 16, крім того госпіталізовані ще 5 дорослих.