В історії про замерзлу від холоду студентку, яку нібито водій автобуса висадив посеред траси, з'явилися нові деталі.

20-річна Ірина Дворецька загинула в крижаній пастці. За попередніми даними, водій маршрутного автобуса, на якому дівчина їхала до райцентру, висадив її серед ночі в глухому лісі. Бо у студентки не виявилося грошей на проїзд. Про це інформує сайт politeka.net.

Поліція намагається розслідувати ще одну версію трагедії. Мовляв, дівчина сама вийшла на одній із зупинок, коли виявила, що у неї немає грошей.

Зазначається, що село Рудня-Хочинська знаходиться на кордоні Житомирської області. Типове Полісся: ліси, луки, болота. 

"Іра приїхала додому на канікули, а мама її була в лікарні в Олевську. Важка форма пневмонії. 8 січня маму повинні були в Житомир перевозити, Ірочка хотіла її супроводжувати. Тому і села на автобус о четвертій ранку, щоб до семи, коли за мамою приїде швидка, встигнути", – каже дідусь студентки Йосиф Мельник.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Доньку мама не дочекалася. Іра пропала по дорозі в райцентр.

"Я дзвонила в Олевськ на автостанцію, там сказали, що такої дівчини не бачили, дзвонила в лікарню – туди Ірина теж не прийшла. Та що там казати. Сестру вже не повернути", – побивається Наташа Дворецька, згадуючи ніч з 7 на 8 січня.

Старша сестра розповіла, що на Різдво Ірина допізна була з друзями. Колядували по хатах, можливо, випивали. До мами Іра збиралася похапцем – забула вдома гаманець з грошима. Кондуктор, що сиділа в автобусі біля водія, пустила дівчину в салон, машина рушила. А коли Іра виявила, що не може заплатити 24 гривні за проїзд, водій у наказав їй вийти з автобуса.

Наступна за Руднею зупинка називається "Перга" – за назвою села, яке розташоване попереду. До перших будинків більше кілометра, місцевість – глуха. Кругом ліс, який перемежовується перелісками.

"Якби він до села сестру довіз, висадив там, де люди. А тут же – нікого навколо, машини по нашим дорогам в таку рань не їздять", – розповіла сестра.

До рідного села, де забула гаманець, по дорозі йти більше 5 кілометрів. По стежці через ліс – 1,5 кілометра. Іра вирішила зрізати шлях. Дівчина виросла в родині лісника, непогано орієнтувалася на місцевості. Заблукала в темряві, збилася зі стежки і опинилася на замерзлому болоті.

"Іра потрапила в боброву яму – провалилася по груди. Під її ногами була порожнеча, а внизу вода. Не могла вибратися, не діставала ногами до дна. Схоже, Іра усіма силами намагалася вибратися з провалу, била навколо себе по льоду – руки у неї були чорні від синців. А рюкзачок з телефоном лежав десь в метрі. Можливо, вона кинула його в надії за щось зачепитися", – розповіла тітка студентки, Наталія.

Також повідомляється, що тієї ночі Іра трохи посварилася з рідними.

"Наташа і тато були проти того, щоб вона їхала. Спеціально гроші у неї забрали. Але Іра – вперта. Раз пообіцяла мамі приїхати і супроводити її до Житомира, від свого не відступить. У гаманці у Іри було 5 гривень. З ними сіла в автобус", – розповідає тітка Наталя.

Зазначається, що водій нібито спочатку погодовися, але потім висадив двічину. 

Тітка також розповіла, як відбувалися пошуки дівчини. 

"В обласному управлінні ГСЧС стверджують, що їх ніхто не повідомив про надзвичайну подію. Іру шукали рідні та друзі. Старша сестра каже, що повідомляла в поліцію про зникнення Ірини увечері 8 січня, але відгук був тільки 10-го – подзвонили, запитали, чи не знайшлася", – каже Наталія.

Першим замерзлу дочка побачив батько. Він досі у важкому стані.

Крім того, поліція розглядає і іншу версію: дівчина сама вийшла з автобуса, коли виявила, що у неї немає грошей. Копи знайшли свідків, які не підтверджують конфлікту дівчини і водія. Проте родичі загиблої кажуть, що знайшли пасажирів, які говорять, що конфлікт таки був.