Начальник Київської поліції Андрій Крищенко разом із начальниками районних управлінь ніяким чином не перешкоджають відкриттю гральних закладів.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий, передає Корупція Інфо

“Ігрові заклади, з вимогою закриття яких туди приходять патріоти, з’явилися буквально за останній рік. Після Революції гідності – вони не працювали! Але зараз вони ростуть, як гриби після дощу, і начальник Київської поліції Крищенко разом із Приступою та іншими начальниками районних управлінь ніяким чином не перешкоджають відкриттю гральних закладів. Коли ці притони вже функціонують – не закривають їх. А коли закривати гральні зали приходять громадські активісти – б’ють їх та затримують”, – заявив народний депутат.

Андрій Лозовий пропонує розглянути питання про відповідність займаній посаді начальника Головного управління Національної поліції в місті Києві полковника Крищенко Андрія Євгеновича на найближчому засіданні Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

“Те, що Крищенко треба гнати в шию – очевидно. І погоджуюсь із думкою, що якби у нього була офіцерська честь – Андрій Євгенович сам би пішов у відставку після подій у Княжичах, адже несе за них ПЕРСОНАЛЬНУ відповідальність. Оскільки Крищенко особисто здійснював координацію цієї спецоперації, внаслідок чого загинули люди – його ж співробітники. Про це свідчать матеріали розслідування. Себто саме Крищенко докерувався до того, що поліція постріляла поліцію…” – написав політик.