Народний депутат від партії “Слуга народу” Анастасія Красносилська здивувала своєю незвичайної декларацією.

В ній вона вказала “безцінне” рухоме майно – кішку, Марусю. Про це стало відомо зі звіту про доходи новообраного парламентарія.

У розділі “Опис майна” сказано:

“Кішка Маруся – безцінна”.

Варто відзначити, що нардеп постійно публікує у своїх соцмережах знімки своєї “безцінної киці”.

Красносилська була восьмою у списку “Команди Зе”. Її представляли як експерта з боротьби з корупцією, судової та правоохоронної реформи.Раніше, народний депутат від «Слуги народу» вляпався в грандіозний скандал.

Парламентарій Богдан Яременко в залі Верховної Ради вів листування з повією.

Журналістам вдалося зняти, як під час роботи народний депутат Богдан Яременко переписувався в онлайн-мережі знайомств. У смартфоні нардепа є два чати зі знайомствами: “Мережа знайомств Мам…” і “Loveeto”.

Раніше ми повідомляли про скандал з Іллею Кивою, який безглуздо зганьбився прямо в залі Верховної Ради. Так, парламентарій спершу спілкувався по телефону з одеською моделлю, після чого почав маст**бувати. Через деякий час Ілля Кива навіщось підтягнув шкарпетки.

Сам фігурант скандалу назвав відео, представлене журналістами, фейком.

«Ну, чоловік поправив член, і що?… А те, що хтось узяв і його, припустимо, через монтаж продовжив, ну і що? Так це фейк, цим люди займаються, це їх хліб. Це фейки – і вони його їдять», – заявив Кива.

У той же час нардеп стверджує, що не бачить «нічого страшного в тому, що поправив штани і підтяг шкарпетки», і додав, що він «занадто великий дядько, щоб реагувати на таку нісенітницю»