milickap

За словами Дмитра Загарії, 18 квітня близько 22.00 години у селі Лопатин Радехівського району, дільничний інспектор міліції намагався припинити бійку, що виникла між місцевими мешканцями.

 

«Він намагався припинити бійку, але отримав удар по голові і на мить втратив свідомість. Потім нелюд – я не можу підібрати іншого слова, прив’язав міліціонера до сівалки, яка була запряжена двома кіньми і потягнув по дорозі. При цьому зловмисник наносив дільничному удари по голові металевою трубою», – розповів полковник міліції.

 

Місцеві мешканці намагались зупинити коней, проте їм це не вдалось. Коні протягнули тіло дільничного тринадцять кілометрів у напрямку до межі Бродівського району. Тіло правоохоронця зловмисник скинув у меліоративний канал.

 «Завдяки злагодженим діям міліції, прокуратури, а також місцевих мешканців, нам вдалось швидко затримати зловмисника. Це 53-річний місцевий мешканець. Також до скоєння злочину причетний 26-річний мешканець Сокальського району Львівщини. Він також затриманий», – зазначив Дмитро Загарія.

 

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

 

«Капітан міліції Андрій Думанський загинув під час виконання службових обов’язків. І мене дивують деякі коментарі, у яких люди показують свою байдужість або навіть зловтішаються зі смерті правоохоронця. На мою думку це недостойно громади Львівщини», – розповів полковник міліції.

 

У дільничного інспектора міліції капітана міліції Андрія Думанського залишилось двоє дітей – дванадцятирічний син та чотирирічна донька.