600801

У Росії видають хвалебні книжки про Путіна під іменем закордонних журналістів, які їх не писали.

Зокрема, журналіст авторитетного британського видання Guardian Люк Хардінг запевняє, що не має жодного стосунку до виданої в Росії книги "Ніхто крім Путіна", на обкладинці якої його вказали її автором, пише ВВС, передає Корупція.Інфо з посиланням на 24 канал.

Цю книгу видало у 2015-му році російське видавництво "Алгоритм" у серії "Проект Путін", в рамках якого загалом налічується 24 книги про російського президента.

Повна назва видання звучить — "Ніхто крім Путіна. Чому його визнає російська система". В анотації до книги надрукована детальна біографія Люка Хардінга і саме він сказаний як єдиний її автор.

Британець заперечив свою причетність до цього "творіння" і висловив сумнів, що Генрі Кіссінджер не писав книгу "Зрозуміти Путіна" з тієї ж серії.

Водночас у коментарях до твіту Хардінга російський журналіст Ілля Азар заявив, що його американський колега Майкл Бом, якого зазначили автором книги "Помилка президента Путіна" з тієї ж серії, також відхрестився від "свого" твору.

До слова, в якості авторів робіт, крім Кіссінджера, Хардінга і Бома, значаться також політики Едуард Лімонов і Сергій Удальцов, публіцист Андрій Піонтковський, німецький політолог Олександр Рар і вбитий опозиціонер Борис Нємцов.