Чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності.

У селі Світлогірську Полтавської області 23-річний чоловік зґвалтував 6-річну дівчинку. Про це повідомляє місцеве видання “Ехо”.

“27 серпня мешканець Світлогірського 1996 року народження зайшов на гостини до знайомої місцевої жительки, яка виховує 6-річну дівчинку. Удома в неї відбувалось застілля.

Зі слів чоловіка, він попрощався зі знайомою і збирався йти, коли її донька визвалась провести його. Дорогою світлогірець зґвалтував дитину”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що злочинця затримали того ж дня. Відкрите кримінальне провадження за частиною 4 статті 152 ККУ “Зґвалтування”. За вчинення дій сексуального характеру щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років, на злочинця чекає позбавлення волі від 8 до 15 років.

Раніше чоловік притягувався до кримінальної відповідальності. Він перебуває на умовному терміні покарання.

“Дівчинку шпиталізували в Кобеляцьку центральну районну лікарню. Експертиза має встановити, які сексуальні дії до неї вчиняв ґвалтівник”, – уточнили у повідомленні.

Нагадаємо, 26 червня повідомлялося, що в селі Черкаської області 10-річну дівчинку намагався зґвалтувати 59-річний співмешканець її бабусі. Як розповіла дівчинка, після того, як вона залишилася в будинку зі співмешканцем бабусі, він завів її до спальні, зняв з неї одяг та завалив на ліжко. Дитина прохала його не торкатися її, але останній зупинився тільки після того, як почув крик її маленького брата.