56832
У Мукачевому 40-річний чоловік жорстоко закатував власну дружину-інваліда. Прикута до ліжка жінка почала дорікати коханому, що він затримався допізна. Кілька образливих слів – і господар схопив арматурного прута та почав ним ґвалтувати жінку. Вона стікала кров'ю, а він просто ліг спати. За дві доби бідолашна померла.

– Господи! С ума сойти!

– Вообще, як це взяти і вбити людину. Ето вообще.

Нині у Мукачевому говорять лише про цей неймовірно страшний злочин. Сусіди родини Боднарів приголомшені жорстокістю чоловіка, адже він вже давно доглядав за прикутою до ліжка дружиною.

Євген Соломін, кореспондент:

– 40-річний чоловік та 50-річна жінка разом прожили майже 20 років. Виховували двох синів. Після того, як жінку паралізувало, вони перебралися ось у цей дачний будиночок – без вікон і дверей. Тут навіть світла не було.

Того вечора Сергій повернувся пізно додому і одразу пішов до коханої. Взяв її на руки, поклав на стіл і став перестеляти мокру постіль. Але увесь цей час жінка сварила його. Раптом чоловік схопив металевого прута і почав гвалтувати ним Варвару. Потім поклав її на ліжко і пішов спати.

Сергій, підозрюваний:

– Я розвернувся і пішов спати. Вночі нічого не було, і вона не говорила нічого. Все як будто обичний день. В неї нічого не боліло. Вона нічого не говорила.

Вранці до дружини викликав швидку, але від госпіталізації Варвара відмовилася. Та наступного дня жінка померла від внутрішньої кровотечі та зараження.

Мирослав Гавришко, в.о. керівника Мукачівської районної лікарні:

– Звичайно, якби вона сказала при відбуванні її працівниками швидкої допомоги, життя жінки могли б врятувати маніпуляціями. Ті незворотні процеси, які починаються – сепсіс, всасування токсинів у кров – десь починається у кінці першої доби. 

Сергія затримали. Знайшли під час обшуку в оселі і знаряддя вбивства. Чоловік пояснив, що у нього просто не витримали нерви.

Артур Черенков, слідчий Мукачівського відділу поліції:

– Дана особа пояснює, що то була миттєва нервова реакція на образливі лайки потерпілої, тому він не витримав і завдав ці удари.

Після родинної трагедії 10-річного Андрія забрали родичі. Його старший брат вже має власну родину. Їхнього ж батька можуть ув'язнити на 15 років.

Відео можете переглянути за цим посиланням http://ntn.ua/uk/video/news/2015/12/02/19570