У лікарні міста Сторожинець Чернівецької області закінчилися апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ), необхідні важкохворим Covid-19 для інтенсивної терапії.

Про це в суботу, 18 квітня, розповів голова районної адміністрації Дмитро Балінов, передає видання АСС.

“Станом на сьогоднішній ранок (18 квітня – Ред.) місць для підключення важких хворих в Сторожинецької ЦРЛ не залишилося. Всі ШВЛ і оксигенатори зайняті. Ситуація реальна така: всі, кого візьмуть в подальшому, будуть (покладатися – Ред.) на волю Божу “, – розповів Балінов.

Чиновник зазначив, що в місті залишилося ще 10 палат для заражених коронавірусом або з підозрою, проте в цих місцях госпіталізації немає можливості отримати кисневу підтримку. При цьому нові оксигенатори очікують через 7-10 днів.

За словами Балінова, 18 квітня в райлікарні помер житель Красноїльська з підозрою на коронавірус. Також з Covid-19 госпіталізували трьох священиків. Один з них у важкому стані.

“Лікарі змучені. Терапію і дитяче вивели в гімназію. У їхніх корпусах розгорнули інфекційне відділення. Будьте на Великдень вдома. І говоріть всім своїм знайомим бути вдома і дотримуватися карантину – не потрібно грати в рулетку з долею”, – висловився чиновник.