У Олександрії на Кіровоградщині невідомий у неприродний спосіб зґвалтував 13-річну дівчину.

Напав на неї посеред дня у парку “Шахтар”, коли та поверталася додому. Підійшов ззаду, закрив дитині рота рукою та затягнув у гущавину. Погрожував дівчині побиттям і змусив мовчати.

Потерпілій вдалася вирватися, вона побігла додому і розповіла про те, що трапилося, батькам.

Підозрюваному 20-25 років, зріст близько 180-185 см, волосся коротке русяве, має худорляву статуру. Був одягнений у сіру футболку, чорні спортивні штани та був у чорних окулярах.Слідчі відкрили кримінальне провадження. Ґвалтівника розшукують.

Нагадаємо, Овідіопольський районний суд визнав винним двох жителів Чорноморська у вбивстві дівчини і наругою над її тілом.

Трагедія сталася 30 червня 2016 року. Двоє хлопців купили випивки і покликали знайому дівчину відпочити вночі на пляжі. За версією слідства, один з хлопців запропонував іншому вбити їх подругу. Так один з них затіяв з дівчиною сварку, побив її і повалив на пісок, а інший задушив жертву. Після цього вони роздягнули дівчину, сховали її речі в піску, а саму її в кущах. Однак на наступний день повернулися і вирішили поглумитися над трупом. По черзі вони скоїли з нею статевий акт, помили тіло в морі, а після вирізали деякі органи.