Військові Збройних сил завдали потужного удару по позиції проросійських бойовиків на окупованому Донбасі, внаслідок чого вона була повністю знищена.

Бліндаж окупантів був розташований в районі Ясинуватської розв'язки, розповів блогер Necro Mancer в Twitter.

Останки бліндажа, – підписав він фото.

Водночас, ЗМІ окупантів повідомили, що бліндаж згорів дотла після влучного пострілу українських військ. Завдяки мінометному обстрілу їм вдалося вщент знищити укріплення бойовиків.

Зазначимо, це може бути позиція, відеознищення якої раніше показали українські військові. Вони влучним ударом ліквідували вогневу точку російських окупантів, внаслідок чого загинув проросійський бойовик.

Військові ЗСУ можуть похвалитися значними досягненнями на Донбасі, адже часто ліквідовують ворожі позиції та техніку. Раніше їм вдалося знищити бойову машину піхоти проросійських бойовиків   Українські військові знищили БМП проросійських бойовиків на Донбасі: яскраве відео на Світлодарській дузі. Згодом, бійці ЗСУ завдали потужного удару та ліквідували укріплену позицію окупантів з якої вони часто обстрілювали сили ОС з кулеметів.

Окрім того, директор Дивізіону високоточної зброї та боєприпасів Укроборонпрому Андрій Артюшенко заявив, що ВСУ на Донбасі забезпечили найсучаснішими протитанковими ракетними комплексами.

«Не дивлячись на складну ситуацію, Укроборонпром успішно вирішує головне завдання: створення вітчизняного ракетного озброєння, яке здатне в нашій морській, сухопутній, зоні захистити країну від можливої ​​агресії», – повідомив директор Андрій Артюшенко.

Також, за його словами, ще на початку 2014 року Укроборонпром поставив мету не допустити переваги на користь противника за кількістю і силою ПТРК, щоб зберігати потрібний баланс сил.

«Наша продукція – зенітні комплекси« Корсар », протитанковий комплекс« Скіф », комплекс« Стугна »- це досягнення всесвітнього значення. Сьогодні ми стали конкурентоспроможними, а найголовніше, ми ефективно забезпечуємо Збройні сили тією зброєю, яка дозволяє частково домінувати в питаннях ефективного ураження противника », – заявив Артюшенко.