У Кіровоградській області троє малюків згоріли живцем у будинку. Мати пішла по дрова, а дітей залишила самих. Двері підперла стільчиком, аби малі не вийшли на вулицю. Вибратися зміг лише найстарший 6-річний хлопчик.

Надія обіймає шестирічного Славка, тепер свою єдину дитину. Хлопчик врятувався дивом: зміг розбити шваброю скло і вилізти з хати.

Мати каже, що зранку пішла по дрова. Малих зачинила в хаті і двері підперла табуретом, щоб не розбіглися. Запевняє, що вогню в печі вже не було. “Я затопила, але я потушила. Нічого не горіло тоді. Не встигла дійти, а люди кричать, що там діти горять”, – згадує мати загиблих Надія Романенко.

Сусіди кажуть, що займання помітили лише тоді, коли прибігли на крики хлопчика. “На порозі табуретка стояла – двері підперті були. Я відкрив, другі двері і вогонь пішов сюди, на нас. Воно горіло давно, напевно”, – каже сусід Олександр Левечко.

Кажуть, криків із середини вже не було. Рятувальники, які примчали на виклик, гасили вогонь кілька годин. Будинок вигорів практично до фундаменту. Хаті, в якій жила родина, понад сто років. Вона була зроблена з лампача. Температура була такою високою, що стінки прогоріли повністю.