У Харківській області поставлено крапку в резонансній справі про місцевого педофіла. Апеляційний суд підтвердив, що 68-річний житель Дергачівського району проведе 15 років у в’язниці. Вирок вступив в законну силу.

Злочин було скоєно ще в 2016 році. Поки дружина була за кордоном, чоловік заманив в будинок двох семирічних дівчаток. Спокусивши малолітніх солодощами, злочинець грав з дітьми в розпусні ігри, а потім ще й згвалтував одну з дівчаток. Про це повідомила прокуратура Харківської області.

Постраждалі діти розповіли про те, що трапилося батькам, тому педофіла-ґвалтівника швидко знайшли і затримали. Свою вину чоловік не визнав. Вирок розпусникові було винесено в січні 2019 року, але підсудний з адвокатом тут же подали апеляцію. Рішенням апеляційного суду вердикт залишений без змін.

Нагадаємо, раніше в Одеській області суд засудив до п’яти років в’язниці педофіла за розбещення малолітньої дівчинки – доньки приятеля. А в Києві затримали чоловіка, який знайомився з дітьми через соціальні мережі і розсилав їм порнознімки.