Третій ефір Х-фактора здивував незвичайною постановкою з усіма учасниками проекту, включаючи суддів

Третій прямий ефір популярного вокального шоу «Х-фактор» (СТБ) став одним з найяскравіших і незвичайних. Телеведуча Даша Трегубова традиційно відкрила концерт, який був присвячений кінохітам. Проте її поява на сцені викликала здивування у шанувальників вокального шоу.

Телеведуча «Х-фактор 10» вийшла до глядачів в образі кінозірки і почала співати. На ній було розкішне блискуче плаття з екстремальним декольте, що підкреслює її груди. Потім до неї приєдналися шість учасників “Х-фактора”, до яких Трегубова підходила і як-ніби включала їх, і кожен, кого вона стосувалася, починав співати пісню Million dreams з фільму The Greatest Showman.

Відзначимо, що сама сцена була декорована під старовинний готель з меблями: піаніно, грамофоном і т. д.

«Я запрошую вас в незвичайне місце — готель «Х-фактор. Все буде відбуватися саме тут», — сказала, відкриваючи ефір телеведуча Даша Трегубова.

Після чого несподівано з’явилися судді шоу, і теж кожен мав свою роль і незвичайний казковий образ з різних фільмів. Так, Настя Каменських з’явилася в центрі сцени в образі героїні з фільму «5 елемент», Ігор Кондратюк сидів за піаніно в образі комівояжера, Оля Полякова — Катерина Велика, а Андрій Данилко вийшов з дамою в образі знаменитого сищика Еркюля Пуаро з книг Агати Крісті.

«Не можу намилуватися на себе. Таким дурнем я ще ніколи не був!», – зауважив він, коментуючи свій образ.

Українці жартують:
“Зганьбився на всю країну”.

Нагадаємо, що 30 листопада, стартував перший у цьому сезоні прямий ефір популярного українського шоу Х-Фактор. Багато українців чекали цього випуску, щоб дізнатися, чи повернеться в проект один з членів його журі – Андрій Данилко.ф