Оперативники столичного управління захисту економіки Нацполіції та слідчі прокуратури АР Крим затримали одного із працівників відділу фіскальної служби в Київській області, передає Корупція.Інфо

Популярне: На Волині поліцейського судитимуть за хабар. Від цієї суми мову віднімає

Співробітники Управління захисту економіки в місті Києві Національної поліції задокументували корупційну діяльність працівників Головного управління Державної фіскальної служби України в Київській області.

Посадовці організували систему здирництва з підприємців. Вони наголошували на тому, що їхні бізнес-партнери мали ознаки фіктивності. Тому, у разі несплати підприємцями коштів, обіцяли подати позов до суду щодо визнання укладених ними договорів недійсними.

За фактом вимагання неправомірної вигоди службовою особою слідчі прокуратури АР Крим відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України. Під час проведення оперативних заходів правоохоронці встановили, що посадовці вимагають від представника товариства 260 тисяч гривень неправомірної вигоди за відкликання позовної заяви до суду.