Харківський районний суд області підтримав позицію прокуратури і визнав винним 30-річного чоловіка, раніше неодноразово судимого за корисливі злочини, відразу за кількома статтями Кримінального кодексу України, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Україна хвора матір…”: В скандальної Ані Лорак знайшли квартиру в Києві за 32 млн. грн

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Харківщини.

«Прокуратура довела в суді вину людини в низці злочинів. Зокрема, в задоволенні статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, зґвалтування малолітньої дитини і свідомому поставлені іншої особи в небезпеку зараження вірусом імунодефіциту (ч. 3 ст. 153, ч. 4 ст. 152, ч. 1 ст. 130 КК України)» – розповіли в прокуратурі.У вересні 2015 року чоловік прийшов в гості до своєї знайомої, яка жила в одному з сіл Харківського району. Однак жінки не було вдома – вона пішла в магазин. У будинку залишилися тільки діти – 5-річна дівчинка та 4-річний хлопчик.

Поки жінки не було, зловмисник задовольнив свою статеву пристрасть і згвалтував дівчинку. Коли мама повернулася, діти розповіли про те, що сталося. Жінка викликала поліцію.

Слід зазначити, що людина є носієм вірусу імунодефіциту людини. На щастя, дитина не заразилася.

Зараз вирок суду не діє, оскільки йде час на його апеляційне оскарження. На вимогу прокуратури зловмисник знаходиться під вартою.

Насильник засуджений до 14 років позбавлення волі.

Автор – Еліна Чигис