гусєв

Заступник міністра оборони України Юрій Гусєв повідомив, що подав у відставку.

Про це Гусєв написав на своїй сторінці в Facebook, передає Корупція Інфо

"За наявною у мене інформацією планується розширена прес-конференція, на якій у тому числі мене будуть звинувачувати в тому, що я причетний до корупційних схем по Євро-2012 і фірми моєї дружини витісняють виробників і отримують контракти в МО.

Офіційно заявляю, що до організації проведення Євро-2012 я не мав ні в уряді Тимошенко, ні в інших урядах ніякого відношення ", – написав Гусєв.

"Вчора я прийняв рішення написати заяву про звільнення, яке вчора я віддав міністру оборони України, в команді якого дуже приємно і почесно працювати в складні для держави часи. Тепер мою долю повинен вирішити він", – відзначає пише Гусєв.

"Дружина у мене не є засновником якихось фірм і тільки цього року після народження двох дітей вирішила піти працювати і зараз визначається", – додав він.

"Якось так. Хоча кого це може цікавити, коли ти стаєш об'єктом інформаційної атаки. Як у тому анекдоті про те, що у мене син і навіщо говорити, що дочка-повія", – пише Гусєв.

"Знаючи все це, вчора я прийняв рішення написати заяву про звільнення, яке вчора я віддав Міністру оборони України, в команді якого дуже приємно і почесно працювати в складний для держави час. Тепер мою долю повинен вирішити він", – зазначив заступник міністра.