Фб нагадав. Перше моє «знайомство» з нинішнім прем’єр міністром Шмигалем відбулося рівно три роки тому. Тоді він був директором Бурштинської ТЕС Ахметова, розпочав свої допис у Фейсбук Семенченко.

Подаємо слова в оригіналі:

Барикадувався від мене за допомогою його охоронних структур і скаржився в РНБО на «бєспрєдєл Семенченка». І тоді і зараз упевнений – монополії олігархів, особливо в енергетиці – зло для України. І результати приватизації повинні бути ретельно переглянуті. Тому що коли у народу з кишень витягуються навіть крихти з обіднього столу (які залишилися від бенкету олігархів) то це не соціальна держава. А саме соціальною державою за Конституцією має бути Україна!

Окрім того, ще 10 травня, Семенченко розніс скандальну схему, подаємо його слова в оригіналі:

Семен Семенченко
30 квітня о 07:05 ·
Життя в Лондоні не дешеве. Тому переселенцю з Донбасу Ренату Леонідовичу Ахметову Українська Держава повинна допомогти фінансово. До вчорашнього вечора початок допомоги планувался на 10 травня. Відключення двох блоків АЕС і зниження потужностей ще на кількох. Після цього, замість дешевої електроенергії (яку виробляють українські АЕС по 57 копійок за кіловат) будуть викуповувати електроенергію (яку виробили вугільні станції Ахметова і станції які працюють по зеленому тарифу). Більшу частину яких контролює переселенець з Донбасу з тим же прізвищем. За ціною до 5 гривень за кіловат. Тарифи автоматично піднімуться, повернуться віялові відключення, а щоб АЕС не «дали дуба» їм буде надано допомогу від Держави на десятки мільярдів. Все, по цьому чудовому плану, оплатять звичайні українські громадяни.

Так планувалося до вчора. Але щось пішло не так. Мабуть прийшли платіжки за комуналку по недавно купленому у Бельгійського короля найдорожчому маєтку в Європі. Гроші знадобилися терміново. Тому вчора о 20:05, після спрацювання автоматики від мережі був відключений атомний блок номер 3 Рівненської АЕС. Звичайно ж автоматика «спрацювала сама» і Ахметов тут ні до чого. Точно також вона «спрацьовує» щороку коли треба вирубати АЕС і почати заробляти на спалюванні вугілля в власних електростанціях. Іноді для цього використовуються «випадково забуті» ганчірки в генераторах. Наприклад як в минулому році «забули» її в Хмельницькій АЕС. Після чого стали завозити російське вугілля до Соснівки, яке ми потім зупиняли майже два місяці. Так що допомогу патріоту, меценату і просто хорошій людині все українські громадяни почали надавати вже з 20:05 29.04.20. В екстреному порядку. Тим більше що нинішній прем’єр – міністр – колишній директор Бурштинської ТЕЦ Ахметова, а в.о. міністра енергетики – співавтор схеми Роттердам плюс і добре володіють мистецтвом промислового саботажу в благих цілях.

Загалом: ліси у нас вже горіли, склади вибухали, АЕС зупинялися. Чого ще не було? Штучного Чорнобиля? Буде. Якщо будемо мовчати – дійде і до цього. Під час кризи і епідемії ваші гроші в кишені олігархам потрібніше. І для виправдання нових грабежів вони не зупиняться ні перед чим. Треба йти і приводити до тями Шмигаля, Буславець і всю «групу підтримки бідного переселенця» у владі. Якщо встигнемо під Кабмін – почнемо прямо звідти.