1501954
Чотирнадцятирічний хлопець, засуджений Маневицьким районним судом, написав та передав лист бійцям АТО, повідомила прес-служба ГУМВС України у Львівській області.

Зараз підліток, засуджений до одного року перебування у школі соціальної реабілітації, перебуває у приймальнику-розподільнику для дітей Головного управління МВС України у Львівській області, де його відвідали бійці АТО.
Повідомляє Корупція Інфо.

«Минулого тижня хлопець написав лист нашим воїнам і за кілька днів бійці відвідали його у приймальнику. Ця зустріч дуже важлива для хлопця, тим більше, у цей непростий для нього час. На мою думку, він вже став на шлях виправлення і далі його життя може скластись не так, як складалось досі», – розповів начальник приймальника-розподільника для дітей Головного управління МВС України у Львівській області майор міліції Станіслав Мельник.

Разом з бійцями підлітка відвідали представники Благодійного фонду «Салюс», котрі працюють з дітьми та підлітками, котрі перебувають у групі ризику та навчають їх правилам безпеки, особливо щодо власного здоровя, розповідають про шкідливі звички та їх наслідки, а також вчать приймати важливі рішення у непростих життєвих ситуаціях.

У Львівському приймальнику-розподільнику для дітей з підлітками працюють вихователі та психологи, котрі допомагають їм вирішити особисті життєві проблеми, а також адаптуватись до нових обставин. Особливу увагу працівники приймальника-розподільника приділяють патріотичному вихованню підлітків.