rfnth

Катастрофа пасажирського катера в районі курортного селища Затока Одеської області стала причиною смерті 12 осіб, 23 пасажири вдалося врятувати.

Про це 17 жовтня повідомила прес-служба Мінінфраструктури України, передає Корупція Інфо


Відзначається, що вдень прогулянкове судно "Іволга" вийшло з приватної бази для прогулянки в акваторію Чорного моря в районі міста Білгород-Дністровський. За попередніми даними на борту знаходилося 36 чоловік."При поверненні на базу приблизно в 16:00 судно перекинулося. Почалася рятувальна операція в якій брали участь судна Адміністрації морських портів України, Білгород-Дністровського порту та Держприкордонслужби. В результаті пошукових робіт вдалося врятувати 23 людини, знайдено 12 тіл загиблих. Пошукова операція триває" , – йдеться в тексті.


Коли губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі дізнався про трагедію, то він терміново перервав свій робочий візит до Львова і відправився назад на Одессщіну.

Про це  він написав на своїй сторінці в Facebook.


"Трагедія в Затоці: перекинувся і затонув пасажирський катер. Кілька загиблих, точне число уточнюється, більшість вдалося врятувати. Перервав візит до Львова на дні Бессарабії і прямую туди", – написав Саакашвілі.