19-річний безробітний житель Чувашії засуджений до 18 років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії суворого режиму за вбивство і згвалтування 20-річної дівчини, повідомляє прес-служба СУ СКР по республіці, передає Корупція.Інфо 

Верховний суд Чувашії прийшов до висновку, що в ніч з 19 на 20 серпня цього року в одному з сіл Комсомольського району республіки п'яний зловмисник згвалтував знайому.

Потім він побив потерпілу до смерті. Для того, щоб приховати докази він затягнув тіло вбитої в хлів чужого домогосподарства і підпалив сіно. Вогонь знищив хлів, а також сусідні надвірні споруди.Вогнем був також пошкоджений сусідній будинок. Загальна сума збитку перевищила 950 тисяч рублів. Останки тіла вбитої були виявлені після гасіння вогню.

Популярне: “Ви це свято запам’ятаєте”: У маршрутці накинулись на жінку, яка попросила виключити російську музику (відео)

Детектор брехні показав, що молодий чоловік причетний до скоєння злочину. Слідчі також опитали більше 20 свідків, а фахівці провели кілька експертиз.‡агрузка...