44-річна Керрі Мітчел з Кента атакувала групу з п'яти свідків Єгови, які запропонували їй поговорити про Бога. Перед нападом жінка повідомила, що недавно у неї помер син і вона сумує, передає Корупція.Інфо 

Як повідомляє Daily Mail, в той день Керрі Мітчел була сильно п'яна – за добу вона випила дві пляшки горілки і вісім банок міцного пива. Коли на її порозі з'явилися свідки Єгови, жінка вилаялася, а потім стала розповідати, що у неї недавно помер син, а чоловік не привітав її з Різдвом.

Сектанти не зрозуміли, в якому стані знаходиться господиня будинку, і повідомили, що співчувають їй. В результаті Керрі Мітчел накинулася на них з кулаками, а потім стала розмахувати молотком.

На щастя, їй не вдалося нанести візитерам серйозних травм і незабаром жінку обеззброїли.

Популярне: “Ви це свято запам’ятаєте”: У маршрутці накинулись на жінку, яка попросила виключити російську музику (відео)

Суддя Джеремі Кері засудив Керрі Мітчел до восьми місяців умовного ув'язнення за напад і штрафу в 200 фунтів стерлінгів за утиск на релігійному грунті. Також жінці доведеться пройти шестимісячну реабілітацію від алкогольної залежності.