зах

В окупованому бойовиками Донецьку в день, коли Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років, влаштували фестиваль національних страв.

Про це повідомило сепаратистський видання ДАН, передає Корупція Інфо

Фестиваль національних страв влаштували в донецькому Парку кованих фігур у центрі міста. Продегустувати страви країн світу прийшли ватажок ДНР Олександр Захарченко і його соратники

"Насправді, ми один народ. Не важливо, якої ти національності, головне, що ти себе почуваєш жителем Донбасу. Ми різні, але об'єднання людей, які вистояли, які відновлюють свої будинки, робить нас єдиним народом», – заявив Захарченко на фестивалі.

"У ОРДО спеціально вирішили влаштувати фестиваль їжі в день пам'яті жертв Голодомору?", – Прокоментували новина в Twitter Necro Mancer.

"А фестивалю бензину там не видно на горизонті?", "Ну так це ж недоноски, позбавлені елементарного співчуття, їм все аби зло Україні", "Що зі свиней взяти. І ходять туди ті, хто при кориті, і їх холуї" , "Відплата прийде голодом", "У наявності вся суть" русского мира ", а Захар, с ** а, одного разу відповість за все", – коментують донецький фестиваль користувачі Twitter.