Правоохоронні органи з'ясували імена людей, які надали зброю скандальному депутату Надії Савченко, передає Корупція.Інфо.

Про це розповів генеральний прокурор Юрій Луценко, який сьогодні виступив із заявою на "Острог Forum – 2018". За словами прокурора ними виявилися російські полковники. Співробітники ГПУ вже змогли підтвердити факти передачі зброї.

Популярне: 11 гривень за один куб: З 1 червня в Україні прогнозують різке подорожчання газу

"Нам протистоять не тільки 40 тисяч озброєних сепаратистів, не тільки тисячі офіцерів російської армії, які керують ними – я це стверджую офіційно. Хоча б на прикладі запланованого Надією Савченко терористичного акту ми довели, що конкретні полковники Російської Федерації видавали їй зброю для терористичного акту в центрі української столиці ", – заявив генпрокурор.

За словами Юрія Луценка, особистості пов'язаних з організацією теракту вже вдалося встановити, незабаром ці дані будуть надані суду.

"Ми знаємо цих полковників за прізвищами, на їхню іменами-прикриттям, по їх посадовим звань і т. Д.", – додав він.

Нагадаємо, що Надію звинувачують в плануванні збройного державного перевороту, який міг привести до масових жертв серед населення. 23 числа суд обрав Савченко запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на строк 2 місяці без права застави.