Экс-командувач внутрішніх військ МВС України за часів Януковича розповів, що вонепальну зрою роздавав в 2014 році Юрій Луценко, передає Корупція.Інфо.

Таку заяву Станіслав Шуляк зробив під час відеодопиту в у справі держзради Віктора Януковича. 

Шуляк звинуватив Олега Тягнибока, Віталія Кличка та Арсенія Яценюка у силовому "захопленні влади". За словами скандального чиновника, політики спланували держпереворот і спеціально видавали людям зброю, щоб ті влаштовували провокації. 

Популярне: "Встала раком та …": Дружина генпрокурора опинилась в центрі гучного скандалу. Що витворила Луценко (ВІДЕО)"20 лютого вранці в районі вулиці Заньковецької із автомобіля "Жигулі" роздавалась зброя, можливо, автомати Калашникова. Ввечері мої спостерігачі виявили групу із 2 тисяч осіб, що мала при собі стрілкову зброю. Напередодні на весь світ прозвучали слова Луценка, що завтра Майдан буде зі зброєю", – сказав Шуляк.

Шуляк додав, що Кличко пропонував йому перейти на бік опозиції. 

"Кличко звертався телефоном до мене з пропозицією зради. В нашій розмові мені було запропоновано виступити з військами на стороні протестувальників. За це мені пропонували певні преференції під час подальшого проходження військової служби", – заявив екс-військовий.

Зараз Шуляк знаходиться в окупованому Сімферополі.