Існують документальні підтвердження того, що Борислав Розенблат незаконно прийняв присягу депутата, так як на той момент був сумісником. Про це стало відомо з блогу нардепа Сергія Лещенка на «Українській правді», – передає Корупція Інфо

Популярне: Творці вірусу Petya.A зробили першу заяву! Приголомшило всю Україну!

 

«Нами отримано підтвердження, що, сівши в крісло Ради, Розенблат продовжував бути директором фірми I.S.R International Limited в німецькому Дортмунді, де у нього зареєстрований сімейний бізнес, – пише Сергій Лещенко.

– Згідно з Загальним реєстраційним порталом земель Німеччини (Gemeinsames Registerportal der Länder), з 5 вересня 2008 по 22 грудня 2014 Борислав Розенблат був одноосібним власником і керівником фірми I.S.R. International Limited (номер в реєстрі HRB 21441), зареєстрованої за адресою Hӧrder Semerteichstraße 183 44263 Дортмунд, Німеччина ».

Дортмундська фірма I.S.R. International Limited є дочірнім філією компанії I.S.R. International Limited, зареєстрованої в Бірмінгемі, Великобританія.

«Тобто на момент вступу в повноваження депутата Верховної Ради – а це сталося 27 листопада 2014 року – Розенблат був сумісником, хоча закон зобов'язує скласти всі повноваження до цього моменту», – робить висновок Сергій Лещенко.

Збори акціонерів німецької фірми Розенблатта відбулося лише 22 грудня 2014. У присутності нотаріуса була проведена процедура перереєстрації фірми з новообраного депутата на його сина Олега Розенблатта 13 липня 1991 року народження.

Згідно з протоколом зборів акціонерів, обидва Розенблат – Борислав і Олег – живуть за адресою Auf der Kuhweide 33, 44265 Дортмунд, Німеччина.

У сам німецький реєстр зміни були внесені взагалі 21 квітня 2015 року, через півроку після присяги Розенблатта.

Як повідомлялося раніше, Комітет з питань регламенту і організації роботи Верховної Ради України визнав досить обґрунтованим подання генерального прокурора Юрія Луценка на зняття недоторканності з народного депутата Борислава Розенблата