До антикорупційного комітету Верховної Ради було призначено головним консультантом корумпованого чиновника Андрія Скіб’яка, передає Корупція.Інфо

Популярне: “До 385,6 тис. грн…”: Скільки будуть коштувати медичні послуги вже з січня 2018 року

Про це стало відомо з повідомлення “Центру Протідії Корупції” в Facebook.

Відзначається, що Скіб’як працював у львівській податковій, Закарпатської області, а потім заступником тоді глави МНС Нестора Шуфрича. Уже при президенті Вікторі Януковичі, Скіб’як працював першим заступником керівника Контрольно-ревізійного управління Києва, а потім керівником КРУ Миколаївської області.

“Здавалося б, Майдан змив таких, як Скіб’як на звалище історії, але ж ні! Мер Києва Кличко доручив колишньому ригу проводити закупівлі ліків за рахунок столичного бюджету. Центр Протидії Корупції виявив, як Скіб’як примудрився купити ліки для онкохворих в кілька разів дорожче, ніж корумпований в той час МОЗ”, – розповіли там.

Як говориться в повідомленні, у самого Скіб’яка квартира у Львові на 100 квадратів і офіційно недобудований особняк і гараж біля Львова на 500 квадратів. У його дружини – будинок у Львові на 264 квадрата і гараж в новобудові.

Простий робітник, 74-річний батько Скіб’яка має квартиру на 106 квадратів, також буквально кілька тижнів тому на його ім’я було зареєстровано апартаменти на 112 квадратів у львівській новобудові.

72-річна мати Скіб’яка “назбирала за життя” на квартиру площею 86 квадратів на проспекті Лобановського в Києві.

Дочка Скіб’яка, студентка медунівера Іванна з травня цього року володіє будинком на 83 квадрата у Львові і автомобілем Volkswagen Jetta 2016 року.

Нагадаємо, в четвер, 7 грудня, Верховна Рада України прийняла рішення відкликати народного депутата фракції «Самопоміч» Єгора Соболєва з посади голови парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції.