Фіскальні органи закривають очі на порушення.

Оператори так званих державних лотерей виграли від введення санкцій проти них – компанії продовжують працювати, але податки не платять, передає Корупція. Інфо

Про це йдеться у розслідуванні Надії Бурдєй для програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".
 
Як повідомляється, у вересні 2015 року Радою нацбезпеки і оборони операторів державних лотерей "М.С.Л. " і "Патріот" було визнано небезпечними компаніями. Причиною став зв’язок операторів з російськими бізнесменами.Однак оператори лотерей не припинили роботу і продовжують поширювати свої квитки. Як виявилося, єдиною дієвою забороною у результаті введення санкцій стала неможливість сплачувати податки.

На запит журналістів "Патріот" повідомив, що платіжні доручення зі сплати податків банк повертає компанії назад, не стягуючи податки. Фіскали – після звернення компанії – стягнули  з “Патріота” 214 тис. грн ЄСВ у 2015 році, але на цьому й зупинились.

Нагадаємо, одна з найбільших в країні мереж незаконних гральних клубів "В мережі" змінила назву на "Спортлото", офіційно перетворившись на розповсюджувача держлотереї за ліцензією "Української національної лотереї".