Український лідер Володимир Зеленський прилетів до Одеси з Києва в економ-класі. За словами одного з пасажирів літака, глава держави не завдав нікому незручностей.

Однак, уточнив пасажир, президенту не дали нормально відпочити під час польоту. 

Пасажири рейсу, яким летів Зеленський, були в захваті, дізнавшись, що президент перебуває з ними в одному салоні. Серед них виявилися діти з місцевої школи №81, які розбудили президента, щоб зробити з ним селфі.

«Коли я підійшла до нього, то президент міцно спав. Сидить поруч Андрій Богдан попросив увійти в становище і дати йому поспати. Але я все-таки попросила його розбудити: навряд чи у дітей буде інший шанс сфотографуватися з найголовнішою людиною в країні. Володимира Олександровича розбудили. Він поставився до цього з розумінням, і ми сфотографувалися», – розповіла вчитель молодших класів Саїда Роговська.

Як відомо, В Одесі Зеленського помітили в першому ряду на концерті Ліги сміху на морвокзалі. Ведучий Євген Кошовий пожартував, що в залі присутній «наш колишній».

«У залі присутній наш колишній. Ведіть себе зухвало, щоб йому було заздрісно», – сказав він.

Це третій візит президента до Одеси зі вступу на посаду президента.

А ще глава Офісу президента України, який знаходився в Одесі, як і президент Володимир Зеленський, також приїхав на шоу «Ліга Сміху». Очевидно, саме там і була зроблена спільна світлина трьох старих друзів – Євген Кошовий, Андрій Богдан і Володимир Зеленський посміхаються на камеру. Нагадаємо, що саме Кошовий після відходу Зеленського в політику став головним ведучим програм 95 Кварталу, в тому числі і «Ліги Сміху».