Основна боротьба за президентський пост в Україні розгортатиметься між Юлією Тимошенко і групою її найближчих переслідувачів. Такий розклад дає соціологія станом на грудень 2018 року. І низка політичних експертів з цієї групи переслідування виділяють такого специфічного кандидата як Володимир Зеленський.

Політолог Олексій Якубін в ефірі телеканалу NewsOne проаналізував шанси Зеленського в майбутній президентській гонці і дійшов висновку, що цьому кандидату на виборах протистоятиме сильний тандем Тимошенко-Тарута.

Однією з серйозних проблем Зеленського на виборах стане те, що у нього немає команди, вважає Якубін.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом"У Зеленського немає розгалуженої структури на місцях. І в мене складається враження, що у нього поки що немає команди. Є тільки віртуальний рейтинг, створений у тому числі комедійними шоу і серіалами", – говорить політолог.

Під командою, в першу чергу, експерт має на увазі зв'язку "президент-прем'єр", де перший має займатися насамперед питаннями безпеки, оборони і зовнішньої політики, а фронт роботи для другого – соціально-економічний блок. Так от такої майбутньої зв'язки у Зеленського політолог Якубін якраз і не вбачає.

У той же час деякі інші кандидати на пост президента, розуміючи важливість соціально-політичного напряму майбутньої діяльності, вже ведуть переговори з потенційними претендентами на посаду прем'єр-міністра, переконаний Якубін.

"Кандидати повинні уявляти, з ким вони готові йти далі і діяти. Частина вже веде такі переговори. Наприклад, багато хто говорить, що Тарута веде переговори з Тимошенко щодо своїх прем'єрських нюансів. А ось у Зеленського поки що такої команди немає", – говорить політолог. Маючи на увазі лідерів партій "Батьківщина" та "Основа" – Юлію Тимошенко та Сергія Таруту.