Зеленський призначив главою Служби зовнішньої розвідки «бютівця» Бухарєва. Про призначення повідомив заступник глави адміністрації президента Руслан Рябошапка на брифінгу у вівторок у Києві.

Як повідомлялося, 13 березня 2019 року тодішній президент України Петро Порошенко звільнив Єгора Божка з посади голови Служби зовнішньої розвідки України.

Владислав Бухарєв, генерал-лейтенант податкової міліції. У 2014 році працював у Службі безпеки України на посаді першого заступника голови СБУ – начальника Головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

Також був офіцером з особливих доручень глави СБУ.

Цікаво, що раніше ходили чутки про те, що новообраний президент України запропонував посаду глави СБУ народному депутату Владиславу Бухарєву, і що  можливий претендент вже добирає собі кадри.

Сам нардеп працює в органах з 1992-го, незважаючи на це він зумів накопичити неабиякі статки. 

Згідно з інформацією джерел, виборчий штаб Зеленського розташувався саме в офісі Бухарєва за адресою Білоруська, 3. Саме біля цього офісу знайшли прослушку СБУ, яка мала записувати розмови у штабі кандидата в президенти. 

Цікаво, що тоді у самій Службі заявили, що стежили не за Зеленським, а за його сусідами.

Згідно з декларацією, у власності Бухарєва і його дружини 4 квартири, 4 автомобіля (два з яких марки Lexus), земельні ділянки, будинок. Так, Бухарєв володіє двома квартирами у Києві площею 219 і 106 кв.м., будинком у Бориспільському районі площею 701 кв.м, квартирою в анексованому Криму (Ялта) площею 86 кв.м тощо.

Біографія Владислава Бухарєва:

Народився 14 березня 1969 року в місті Лебедин Сумської області.

Вересень 1986 року — серпень 1987 — студент Одеського електротехнічного інституту зв'язку ім. Попова;

Серпень 1987 — червень 1992 — курсант київського вищого військового інженерного училища зв'язку, служба у Збройних Силах.

Червень 1992 — грудень 2007 — служба в органах СБУ на оперативних і керівних посадах.

Грудень 2007 — березень 2010 — перший заступник Голови Державної податкової служби України — начальник податкової міліції.

Березень 2010 — березень 2014 року — пенсіонер органів СБУ.

Березень 2014 — липень 2014 — працює у Службі безпеки України на посаді Першого заступника Голови СБУ

Липень 2014 — жовтень 2014 року — офіцер з особливих доручень Голови Служби безпеки України.

З листопада 2014 народний депутат Верховної Ради України. Обраний за одномандатним 162-м виборчим округом. Безпартійний. Член фракції "Батьківщина".