Телеграм канал Легітимний пише – Одеську Ібіцу навіть Зеленський не злякав. Їх навіть не злякало те, що він може приїхати до них. Вони завжди знають, що їм про це відразу повідомлять свої люди, пише канал, обговорюючи візит президента до Одеси.

Бардак в країні такий, що всім все одно на карантин, але всі роблять вигляд, що його «дотримуються». Губернатор Одеси Максим Куций навіть не зміг зібрати весь бізнес міста і поговорити з ними, щоб вони два дні жорстко все контролювали і дотримувалися карантинних норм безпеки.

Бізнесу «пофіг» навіть на присутність президента в місті. Повага просто зашкалює. Губернатор постарався!

Окрім того, Легітимний повідомляв також:

Наше джерело з офісу Президента повідомляє, що Зеленський повністю ігнорує губернатора Одеси Максима Куцого. Куций провалив все і вважається слабким керівником. Його відставка вже давно назріла. Наскільки вистачить терпіння у Зеленського подивимося. Джерело уточнює, що Зеленському доповідатимуть про всі схеми губернатора, які він і його команда провертають в Одесі.

Вчора ми вже повідомляли, що зі слів Легітимного:

Глава Одеської ОДА Максим Куций знову послав Президента і проігнорував всі тези вчорашнього селекторної наради! Одеські нічні клуби знущаються над карантинними обмеженнями, а поліція нічого не помічає, звичайно це ж не малий бізнес штрафувати. Таке ставлення губернатора області до Президента нівелює будь-які обмеження які вводяться владою.

Сам же Куций, як пише телеграм канал Легітимний, хвалиться штрафами:

Адже В Одесі склали протоколи за порушення карантинних норм безпеки на нічні клуби Ібіцу, Ітаку і Park Residence.
Суми штрафів від 34 до 170 тисяч гривень, але є одне але, суди ще повинні винести свій вердикт.
Зате губернатор Одеси Максим Куций вже опублікував пост в фейсбуці, де хвалився досягненнями, що вони склали 252 протоколи з 26 по 29 червня і навіть “покарали” топові одеські нічні клуби.
Легітимний повідомляє, що топові одеські нічні клуби не бояться штрафів, так як за вихідні дні кожен з них з легкістю заробляє від 1 до 20+ мільйонів гривень прибутку.
Джерело доповнює, що юристи цих нічних клубів легко «розіб’ють» ці протоколи в судах, і ніхто навіть нічого платити не буде, або сплатять мінімальні суми штрафів.

Скоріш за все, що після поїздки в Одессу, президент все-таки відправить Куцого у відставку.