Учасники тарифного майдану, що розгорнувся сьогодні у Києві прибули до держдачі Зеленського в Конча-Заспі. Нечисленна група (близько 30 осіб) пікетувала резидентцію глави держави і зажадала мораторію на підвищення тарифів.

Про це повідомляє кореспондент “Страны” з місця подій.

Протестуючі кинули кілька платіжок під паркан дачної території, яка оточена поліцією.

Учасники акції у гучномовець повторили ті ж вимоги, що і вранці під Офісом президента – зниження ціни на газ до 3 гривень за один кубометр, а за електрику до 1 гривні за кіловат.

“Зеленський обіцяв зниження тарифів, а ми отримали підвищення в два рази. Чому ми повинні платити за транспортування газу, ми ж самі прокладали ці труби. Нехай краще Облзаги заплатять нам за оренду землі, за те, що їх труби, як вони кажуть, лежать на нашій землі “, – заявляють учасники протесту.

Тим часом стало відомо, що в Офісі Президента продумували стратегію з «перехопленням» тарифного кейса, повідомляють джерела телеграм-каналу Легитимный.

“Схема дуже проста, створити на базі ОП або Кабміну діалог з протестуючими групами (чергову координаційну раду або комунікаційну громадську Раду), куди впустити малу частину незалежних активістів, а більшу частину« ручних », які будуть створювати ілюзію переговорів, комунікації і конструктиву, відгукуючись про владу тільки з позитивної сторони.

Завдання просте, «забалакати» цей кейс і не дати йому реалізуватися в щось надмасштабне в найближчий місяць.

Джерело вказує, що відмовилися поки від цієї схеми, тому що не вистачає кадрів для реалізації цього треку на хорошому рівні. Не хочуть повторювати помилки, які сталися зі створенням і просуванням координаційної ради з кейсу ФОПів, де вже створено координаційну раду, але її результат «нульовий». “, – говориться в повідомленні.

Додамо, що на даний момент акція протесту під резиденцією Зеленського закінчилася. Організатори заявляють, що якщо президент їх не почує, то завтра учасники протесту заблокують проїзд по трасі Київ – Харків.