В Офісі президента відреагували на висловлювання нардепа від “Слуги народу” Галини Третьякової про “дітей низької якості”.

Про це повідомляє Telegram-канал “Резидент” з посиланням на власне джерело в Офісі президента.

За даними журналістів, президент Володимир Зеленський вимагає від Третьякової принести офіційні вибачення, уточнивши, що висловлювання про “дітей низької якості” і “стерилізації жінок без вищої освіти” є її персональною позицією.

Також, за словами джерела ЗМІ, президент вимагає від Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Також тг-канал “Чорний квартал” опублікував декларацію Третьякової і написав наступне:

“Народний депутат від« Слуга народу »Галина Третьякова, яка ніколи не працювала і живе за рахунок грантів США, за рік депутатства розбагатіла на 200 тис. доларів і велику земельну ділянку під Києвом. Звичайно у цієї жінки все добре і вона міркує про стерилізацію та про якість дітей, яка її не влаштовує. Чому її батьків не стерилізували залишається велике питання, про низьку якість народного депутата зрозуміло всім, так що тепер робити народу? “

Раніше скандал різко прокоментував екс-нардеп Ігор Мосійчук.

ПОТВОРИ

Це вже не сосна і це вже не смішно!

Ця пані пропонує стерелізувати жінок які отримують від держави допомогу на новонароджених дітей бо вони в них «неякісні».

Скоро вони договоряться до крематоріїв…

Вважаю, що це відео містить в собі ознаки кримінального злочину! По суті голова парламентського комітету з питань соцполітики Галина Третякова закликає до вбивства ненароджених дітей за соціальною ознакою!
Спочатку довели українців до масового зубожіння а тепер пропонують позбутися «неякісних» дітей!