59b7f0b996e1478137796e7d82b7fab91428253435

Російський парад Перемоги розсварив Президента Чехії Мілоша Земана та американського посла у Празі Ендрю Шапіро. Земан заявив, що не дозволить втручатися з порадами щодо його закордонних поїздок ніяким послам. Зокрема, Глава Чехії підкреслив, що відтепер американському послу Шапіро двері на Празький град (резиденція Президента) зачинені.

Новину своїм читачам передає Корупція.інфо з посиланням на «Parlamentni listy».Таку заяву Земан  зробив після того, як американський посол у Чехії Ендрю Шапіро у виступі по республіканському телебаченню піддав критиці намічену поїздку чеського Президента до Москви на святкування 70-річчя Перемоги над фашизмом.

Крім того, Мілош Земан зауважив, що вважає таку поведінку неприпустимою і навіть не може собі уявити, щоб чеський посол у Вашингтоні давав поради Президенту США, куди йому потрібно їхати.

«Не дозволю втручатися з порадами щодо моїх закордонних поїздок ніяким послам… Боюся, що після такої заяви для посла Шапіро двері на Празький град (резиденція президента) закриті», – наголосив Земан.‡агрузка...