Зіткнулися автомобіль Mazda 3 служби таксі Uber і Hyundai Elantra.

 У Києві на Дарницькій площі відбулося серйозне ДТП із займанням.  Зіткнулися автомобіль Mazda 3 служби таксі Uber і Hyundai Elantra.  Вогонь пошкодив обидва автомобілі.  На щастя, в аварії ніхто не постраждав.

 Виклик на лінію екстрених служб надійшов близько 4:15 14 квітня.

 Першими на інцидент відреагували очевидці, які викликали поліцію і пожежників, а також намагалися загасити автомобілі.  Коли на місце прибув екіпаж патрульної поліції, то обидва автомобілі вже охопив вогонь.  На місце прибули рятувальники, які негайно приступили до ліквідації пожежі.

 Локалізувати займання вдалося до 4:27, а повністю загасити близько 4:35.  В результаті обидва автомобілі серйозно обгоріли.  На час роботи екстрених служб рух по Дарницькій площі було частково обмежено.

 Як розповів водій Mazda Микита, він виїжджав з кругового руху в бік Харківського шосе.  У цей момент він відчув удар.  Після чого вискочив на вулицю, а машини охопило полум'я.  Микита зазначив, що рухався на зелений сигнал світлофора.

 При цьому водій Hyundai їхав з Харківського шосе в бік моста Патона.  Він теж стверджує, що їхав на зелений сигнал світлофора.  У двох машинах, крім пасажирів, нікого не було.  Дивом ніхто не постраждав.

 Хто порушив правила дорожнього руху і подробиці інциденту з'ясовуватимуть поліцейські.  На місці працювали дві одиниці техніки рятувальників і 10 чоловік особового складу, а також екіпажі патрульної поліції і медики.