Труп чоловіка з відрізаними геніталіями, виявлений в Деснянському районі Києва, міг належати педофілу, який у березні згвалтував 10-річну дівчинку.

"На Троєщині знайшли тіло педофіла, який зґвалтував 23 березня 10-річну дівчинку. З відрізаним членом і пробитою головою. Хтось спрацював швидше поліції. Підозрюю, що батько. І сподіваюся, що у слідства не вистачить доказів, щоб його закрити", – написав він у Facebook.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня


Нагадаємо, що 23 березня цього року невідомий за допомогою шокера в під'їзді будинку по вулиці Бальзака в Деснянському районі згвалтував дівчинку 2007 року народження.

Поліція опублікувала фоторобот злочинця. Вказувалося, що на дитину напав чоловік 30-40 років. Він був міцної статури, кругле обличчя і густі брови.

Також була опублікована картинка черевика з характерною шнурівкою. Відзначимо, що на нозі трупа, виявленого на Троєщині, був схожий черевик.

Користувачі соцмереж повідомили, що пости про розшук педофіла публікувалися регулярно.

"Писали, що наркоман, що нападає в під'їздах на неповнолітніх дітей. Але поліція його відпускала, не бачила складу злочину. Ввін, я так зрозуміла, не встигав, або не міг зробити сам статевий акт", – залишила коментар Тетяна П.