Сільрада вирішили боротися з агресивними псами.

Село, де на Різдво чотири вівчарки на смерть загризли чоловіка, і далі тероризують пси.

Місцеві побоюються повторення трагедії і не пускають дітей на вулицю одних, а сільський голова оголосив про лов, йдеться в сюжеті ТСН.19: 30, передає Корупція. інфо

На дітей вже були напади собак. Місцеві кажуть, що знають двір, звідки вибігли агресивні пси. Територія обгороджена символічним парканом. На ланцюгу сидить тільки один пес, а інших, кажуть сусіди, господиня ховає в будинку.

У Кучаково, де на Різдво чотири вівчарки до смерті загризли чоловіка, місцеві побоюються повторення трагедії. Дітей на вулицю одних не пускають.

Сільський голова оголосив полювання на бродячих собак і кішок. Виловлених на вулиці чотириногих відправляти в притулок. На боротьбу вже виділили 12 тисяч гривень.

На Різдво в цьому селі чотири вівчарки загризли учасника АТО. Володимир Томілін йшов на роботу, коли на нього напали агресивні пси. Поки прийшла допомога, свою жертву вівчарки вже почали їсти – з жахом розповідали свідки.

Після трагедії односельці тепер про напади собак пишуть колективні заяви і викликають поліцію. Розмови з власницею поки ні до чого не приводять.

Ірина заперечує, що до смерті чоловіка і нападам на дітей причетні саме її собаки. Тому з лютого в селі починають офіційну полювання на бродячих псів і котів.

"Присипляє собачка, вантажиться в автомобіль і перевозиться в притулок. Де її годуватимуть і доглядати", – говорить голова Кучаківської сільської ради Микола Дженжебір.

Одна спіймана собака обійдеться сільському бюджету в 600 гривень. Поки що на це виділили 12 тисяч. Що робити з неадекватними власниками таких тварин – не знають.