Польщі в ставку в населеному пункті бродзиць 18 червня знайшли тіло вбитої 26-річної українки Тетяни О. В жорстокому вбивстві винні українці, яких затримали на польсько-українському кордоні. Звинувачення пред'явлене також 29-річному жителю місцевості Грубешів, який знав про вбивство, але не повідомив про це в поліцію, повідомляє Корупція.Інфо

Популярне: Нечистий на руку Парасюк попався на ганебній переписці в Раді. Ось який він насправді! (Фотодоказ)

Зокрема, прикордонники затримали двох громадян України у віці 34 і 42 років.

Прокуратура встановила, що в день загибелі українки між нею і затриманими виникла сварка. Про це повідомив спікер окружної прокуратури в Замосьце Бартош Вуйчік.

"Йшлося про фінансові розрахунки між Тетяною О. і Артемом С., Володимиром Л. і Павлом Н.", – заявив Вуйчік.

Слідчі встановили, що українці займалися контрабандою сигарет. У чоловіків був борг перед 26-річною українкою. Жінка хотіла отримати гроші назад, але три спільника вбили її.

Жінку вдарили в шию невідомим інструментом. Вона втратила свідомість. Після цього її загорнули в ковдру, привезене в автомобілі, і обв'язали мотузкою. До мотузці причепили 15-кілограмовий камінь. Після цього жінку кинули в ставок в бродзиць.

У той самий день один з убивць, Павло, виїхав з Польщі. За даними проведеної експертизи, українка була ще жива, коли її кинули в ставок.