Співробітники СБУ будуть жорстко контролювати, як у регіонах України розподіляються медичні засоби та обладнання, призначені для боротьби з коронавірусом.

Про це в вечірньому зверненні 3 квітня повідомив президент України Володимир Зеленський. Він наголосив: “Усе, що ми отримуємо, ми все віддаємо в області”.

“Мною поставлено завдання здійснювати жорсткий контроль за тим, як розподіляються медичні засоби та обладнання у всіх регіонах. До контролю будуть залучені співробітники Служби безпеки України. Притримувати, розподіляти серед родичів, або друзів, або ще гірше, перепродувати медичні засоби, ми не дамо нікому”, – сказав лідер держави.

Зеленський додав, що “не всі керівники медичних установ подають достовірну інформацію щодо забезпечення і прикрашають ситуацію”.

“Це призводить до того, що Київ бачить від регіонів одні цифри, а реальна ситуація на місці гірша. Вирішення цього питання на особистому контролі головного санітарного лікаря України”, – сказав він, додавши, що СБУ повинна допомогти у вирішенні і цієї проблеми.

Нагадаємо, кількість хворих на коронавірус в Україні перейшла за тисячу. За останню добу було виявлено майже 200 нових випадків зараження.