Вчителька-пенсіонерка, на яку напала мама третьокласника в Херсоні, знаходиться на лікарняному.

Про це розповіла завуч школи №9 Лариса Кібиш. За її словами, педагог подала заяву в поліцію.

"Зараз вчителька знаходиться на лікарняному, у неї гіпертонічний криз. Вона подала заяву в поліцію. Мама не водить хлопчика в школу з четверга, 7 лютого", – пояснила Кібиш.

Заступник спікера поліції Херсонській області Віталій Байдоров розповів нам, що серйозних ушкоджень жінка похилого віку не отримала, тому кривдниця буде нести адміністративну відповідальність за статтею "дрібне хуліганство". Їй загрожує 340 грн штрафу, або громадські роботи до 40 годин, або адміністративний арешт на сім діб.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомВідзначимо, конфлікт в школі триває вже кілька місяців. Один з третьокласників, який вчиться в інклюзивному класі, за словами вчителів, ставиться до дітей агресивно – не раз кривдив слабших однокласників. Сама дитина не є інвалідом. Однак після численних скарг батьків, в школі вирішили учня направити на психіатричну експертизу, щоб потім перевести в спеціалізовану школу.

"Я не раз мамі говорила про те, що ми дбаємо про дитину, хочемо допомогти йому. Психіатр вже поставив діагноз, у хлопчика особлива поведінка", – розповіла завуч.

Саме рішення відправити дитину на перевірку і викликало гнів мами. В усьому вона вважала винною вчительку.‡агрузка...