У Генеральній прокуратурі України розповіли, як колишньому президенту Віктору Януковичу і чиновникам часів його правління вдалося вкрасти у держави один річний бюджет, передає Корупція Інфо.

Заступник глави Генпрокуратури Євген Єнін повідомив, що в епоху режиму Віктора Януковича фінансові махінації реалізвалісь по всій території України на так званих "фінансових майданчиках". За його словами, це злочинні схеми з розкрадання грошових коштів з державного бюджету.

"Значна кількість фінансових операцій здійснювалася практично у всіх можливих і неможливих сферах господарської діяльності: в освіті, культурі, охороні здоров'я", – розповів він.

Євген Єнін додав, що Дніпропетровська область була однією з найбільших майданчиків. З території цієї області щомісяця виводили готівкою близько 2 мільярдів грн. Він зазначив, що ці гроші конвертувалися в іноземну валюту, а пізніше переправлялися за кордон

Як відомо, раніше генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що в суду Віктору Януковичу висунуть звинувачення у створенні їм злочинного угруповання для розкрадання держкоштів.