Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Львівщину дав два тижні правоохоронцям, щоб вони показали результат у боротьбі зі злочинністю.

Про це інформує пресслужба Глави держави.

Так, Володимир Зеленський провів у Львові нараду з керівниками правоохоронних органів на місцях щодо протидії корупційним злочинам. Зокрема, йшлося про викриття та покарання за діяльність конвертаційних центрів, завдання збитків об’єктам державної власності, серед іншого – десяткам об’єктів НАК «Нафтогаз України».

Варто зазначити, що на території Львівської області розташована значна кількість об’єктів інфраструктури стратегічного та бюджетоутворювального підприємства НАК «Нафтогаз», які піддаються постійним протиправним діям. Через це цього держава зазнає багатомільйонних збитків.

Навіть попри десятки відкритих кримінальних проваджень, результати невтішні, і рівен корупції залишається високим.

«На сьогодні у нас є всі можливості, щоб правоохоронна система була чистою, стабільною й допомагала. Я підтримую двотижневий термін – показати результат і дійсно показати суспільству у Львівській області, що правоохоронна система може бути в країні такою, щоб народ пишався. Настав час і можливість захистити честь правоохоронців», – сказав Президент.

Також президент звернув увагу на незаконну вирубку лісів, яку вдалося подолати лише частково і яка на сьогодні все ще доволі активно ведеться на Львівщині. Володимир Зеленський також наголосив на необхідності співпраці правоохоронців з обласною державною адміністрацією.

Як відомо, нещодавно у Львівську область із робочим візитом відвідав президент України Володимир Зеленський. Глава держави побував у Львові та Старичах, зустрівся з військовими, журналістами та іноземними гостями.

Після цього Володимир Зеленський поїхав на місце, де будують логістичний центр у Львівській області. Тут розташують високотехнологічні середньо- та низькотемпературні склади – загалом відведуть 63 тис. кв. м під сухі складські приміщення та 21 тис. кв. м – під холодильні. На роботу в новозбудований центр візьмуть близько 2000 працівників зі зарплатою від 18 тис. грн.

Ще одним пунктом візиту президента України стали відвідини Митрополичих садів у Львові, де місцева влада презентувала Стратегію розвитку регіону:

Під час робочого візиту на Львівщину Володимир Зеленський заїхав і у село Зимна Вода неподалік обласного центру, де завершують реконструкцію дитячого садочка. Дошкільний навчальний заклад збудували за співфінансування з державного (26 млн грн), обласного (близько 3 млн грн) та місцевого бюджету (близько 20 млн грн). Освітню установу вже ввели в експлуатацію: із 1 жовтня тут зможе навчатися 160 дітей. Володимир Зеленський оглянув кімнату старшої групи, ресурсну кімнату, актову та спортивну зали та кухню.