Батько президента України Володимира Зеленського завів собі сторінку в Instagram.

Олександр Зеленський зробив лише три публікації, опублікував дві фотографії з дружиною і одне сімейне фото з молодим Володимиром Зеленським. Кожну публікацію фото він супроводжує своїми думками.

Так, в одній з них він пише, що йому важко спостерігати, як його сина критикують.

«Нам, як батькам, теж важко спостерігати за тим, як Вову закидають помідорами з різних телеканалів різні, нікому невідомі, так звані «політологи». Вони, не наводячи жодних аргументів і фактів називають його «злодієм» і «вбивцею», і при це навіть не хочуть хоч трошки вникнути в ситуацію і розібратися, хто є хто насправді», – написав Олександр Зеленський.

Після цього Олександр Семенович узяв паузу і повернувся в мережу 13-го вересня. Він знову виклав кілька архівних фото з сином та його друзями.

“У мене є дах над головою в моєму рідному місті. Є дружина, яку я дуже люблю. Син, який досяг успіху в своєму житті. Є онуки, у яких ще все попереду. Що ще потрібно для щастя?”, – писав тоді батько Зеленського.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що Батько Володимира Зеленського Олександр визнав, що його син за роки президентства дуже змінився. Він погодився, що президент України “постарів”.

Під час розмови батько порадив журналістці не підбирати слова та визнав, що його син дійсно змінився.

Розмова батька Зеленського з журналісткою. Передаємо в оригіналі.

Журналіст: А ви помітили як він постарів?

Олександр Зеленський: Так, змінився.

Ж.: Ви називаєте це “змінився”?

О.З.: Я не хочу підбирати якийсь синонім, тому просто змінився.

Н.М.: Я дуже грубо сказала, так? Вас це ранило як батька?

О.З.: Та ну, Боже мій. Чим простіше, тим краще. Гра слів не вирішує ніякої проблеми. Важливий сенс. Він змінився саме так, як ви сказали, напевно.

Сам Володимир Зеленський погодився з думкою батька та запевнив, що не образився.

Ви ж сказали правду,– додав Зеленський.

Зауважимо, що ще на початку президентської кар’єри Володимира Зеленського його батьки були проти політичних амбіцій сина. Зеленський-старший важко сприймає критику на адресу сина.

Зокрема раніше, батько президента України Володимира Зеленського зізнався, що не завжди задоволений тим, як його син поводиться на своїй посаді. Водночас він вважає, що українці, які протестують проти дій глави держави й уряду, мають демонструвати своє невдоволення не під Верховною Радою, а в зоні ООС на Донбасі.

“Я не уповноважений зі своєю кваліфікацією обговорювати деякі питання. Те, що розумію, вважаю, нормально. Ось якщо говорити про “нормандський формат”, то, що міг хлопчисько, те й зробив. Обговорювати його неможливо”, – вважає Зеленський-старший.

“Виходять і бе-бе-бе… Нехай ті, які виступають, йде в АТО. Молодь ось ця біля Офісу президента, куплена. Ідіть воювати, а не там стріляйте. А ви кажете: “Демократія, розведення”. Ідіть, захищайте країну”, – розлючено висловився Зеленський-старший.

Але слідом зізнався, що багатьох речей розуміє не до кінця, отже, не може оцінювати об’єктивно всі дії свого сина на посаді глави України.

“Знаю тільки одне, що наміри у нього позитивні. Хтось його обманює… Він не може все знати. Він президент і повинен дотримуватися закону, відстоювати країну, любити свою команду, знайти міністра-технаря, хоча б напівтехнаря, щоб якось керувати цими всіма речами”, – підсумував він.

У свою чергу варто додати, що Якби вибори президента відбувалися найближчим часом, то найбільше голосів отримав би чинний глава держави Володимир Зеленський.

Про це йдеться у результатах опитування Київського міжнародного інститут соціології

Дослівно: “На виборах президента, якби вони відбувалися в середині вересня і якби в них брали участь зазначені кандидати, найбільшу підтримку отримав би Володимир Зеленський – 33,3% серед тих, хто збирається голосувати і визначився з вибором”.

Далі йдуть лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко – 10,3%, співголова фракції ОПЗЖ Юрій Бойко – 9,5% та голова партії “Сила і честь” Ігор Смешко – 8,7%. Підтримка інших кандидатів нижче.

Соціологи відзначають, що порівняно з червнем, зміни у випадку всіх кандидатів – у межах статистичної похибки, тобто формально поточні рейтинги не відрізняються від рейтингів станом на 1-7 червня.